Дітям записали ролик про поведінку з вибухівкою

Маша Землянська
21 серпня 2014р. 11:00

Координатор проектів ОБСЄ в Україні та Державна служба України з надзвичайних ситуацій створилди два відеоролики для інформування людей та особливо дітей про правила безпеки в разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Перший відеоролик спрямований на загальну аудиторію, в ньому подається покрокова інструкція поведінки у випадку виявлення бомб, мін чи інших потенційно небезпечних речей. Переглянути його можна тут. Друге оголошення є анімаційним фільмом для дітей, в ньому у доступній формі подаються додаткові детальніші роз’яснення щодо того, які саме загрози несуть в собі такі речі. Переглянути його можна тут.

Ця соціальна реклама є адаптацією аудіовізуальних матеріалів розроблених Координатором проектів ОБСЄ в Україні у 2012 році аби допомогти фахівцям ДСНС України проводити уроки безпеки в школах, щоб дитяча аудиторія краще розуміла ризики, пов’язані з небезпечними залишками минулих воєн та військових навчань. Нинішнє збройне протистояння в східних регіонах країни зробили необхідність інформаційної кампанії більш ніж актуальною.

 

Теги: Київ , діти