Радник мера працював у дорадчому органі Януковича

Максим Опанасенко
21 серпня 2014р. 12:48

Радник Київського міського голови і голови КМДА Віталія Кличка Олександр Кава, який опікуватиметься питаннями розвитку транспортної інфраструктури міста, за часів президентства Віктора Януковича працював координатором Координаційного центру з упровадження економічних реформ. 

Ось свіжий реліз з сайту КМДА:

Це ж документ з сайту Адміністрації Президента, де Олександр Кава значиться працівником Координаційного центру:

 

Координаційний центр з упровадження економічних реформ - дорадчий орган при призедентові. Набір персоналу стартував у 2010-му. Згідно з положенням про Координаційний центр, він мав би сприяти впровадженню положень Програми економічних реформ на 2010-2014 роки Януковича "Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава":

Вже в 2013-му Кава фігурував як координатор реформи транспортної галузі цього Координаційного центру:

Цікаво, що працівників Координаційного центру призначає Глава Адміністрації Президента. В той час ним був Сергій Льовочкін:


Про звязок Льовочкіна і мера Києва Віталія Кличка почали говорити ще до виборів 25 травня. Перші призначення «важковаговика» лише підтвердили ці заяви (зокрема, розслідування "Cвідомо" для проекту "Слідство.інфо" про нових радників Кличка). Попри це, сам Кличко і представники його команди вперто спростовують будь-який стосунок до колишнього глави АП.

 

Теги: Київ , Кличко , Льовочкін