Адвокат Кучми не кине президента через прокуратуру

Олександра Веснич
31 березеня 2011р. 10:30

Адвокат екс-президента Леоніда Кучми, якого звинувачують у видачі злочинного наказу щодо журналіста Георгія Гонгадзе, Ігор Фомін буде продовжувати працювати з клієнтом, не зважаючи на заборону Генпрокуратури.

Фомін заявив "Свідомо", що з Кучмою працює ціла команда адвокатів з його юрфірми, а також американський адвокат Алан Дершовіц. Американець також є одним з адвокатів засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа.

Генпрокуратура відсторонила Фоміна, як захисника Кучми через участь адвоката в справі на боці головного підозрюваного виконавця вбивства генерала Олексія Пукача у 2003 році. Тоді він став першим адвокатом затриманого генерала. У 2005 році Фомін був першим помічником Генпрокурора Святослава Піскуна як раз у період розкручування справи Гонгадзе.

Журналіста вбили на замовлення 16 вересня 2000 року. Троє міліціонерів-виконавців вбивства вже сидять, справу їх керівника - Олексія Пукача - зараз передають до суду, а тиждень тому вперше порушили справу проти екс-президента Леоніда Кучми. Як каже джерело "Свідомо", не заради справедливості, а через внутрішнє суперництво в самій Генпрокуратурі.