АМКУ оштрафував регіонала за роботи на Подолі

Максим Опанасенко
21 серпня 2014р. 16:11

Антимонопольний комітет визнав антиконкурентними дії ПрАТ "Пересувна механізована колона-43" і БК "Дніпробудсервіс" під час закупівлі робіт з укріплення схилу біля будівлі на Нижньоюрківській, 53 у Подільському районі. Про це, з посиланням на повідомленням прес-служби Київського відділення АМКУ, пишуть "Наші гроші".

"Відповідний тендер проводився у вересні 2013 року КП "Дирекція з капітального будівництва та реконструкції "Київбудреконструкція". За його результатами ПрАТ "Пересувна механізована колона-43" отримало підряд вартістю 8,56 млн грн. ПрАТ "Пересувна механізована колона-43" мають оштрафувати у розмірі до десяти відсотків доходу (виручки) від реалізації товарів (робіт, послуг) за 2013 рік, БК "Дніпробудсервіс" – у розмірі до двадцяти тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян" - йдеться в повідомленні.

Що стало конкретною підставою для визнання дій учасників торгів такими, що спотворили результати торгів - невідомо. 

Раніше цей же тендер оскаржував Центр протидії корупції і добився перевірки Держфінінспекції. Ревізори знайшли порушення.

За даними "Наших грошей" ПрАТ "Пересувна механізована колона – 43" володіє Володимир Степанечко, депутат Вишгородської райради від Партії регіонів. Власницею БК "Дніпробудсервіс" є Наталія Сулима з Вишгорода. А от до кінця 2012 року директором фірми була Світлана Старцева - член наглядової ради ПАТ "Пересувна механізована колона – 43".

"Ці компанії неодноразово складали одне одному компанії на тендерах і зокрема відомі тим, що отримали підрядів на 110,00 млн грн. на покращення інфраструктури поряд з маєтком екс-мінстра МВС Віталія Захарченка" - пише видання.

 

Теги: Київ