Під АП четвертий день голодують мітингувальники

Маша Землянська
22 серпня 2014р. 10:49

З 30-го липня під стінами Адміністрації президента триває акція протесту мешканців гуртожитку на вулиці Заболотного, 132, яких залишили без житла. З 19-го серпня - вони оголосили голодування. Протекс продовжується і нині.

"29 липня повернувшись з роботи мешканці гуртожитку по вулиці Заболотного, 132 виявили, що жити їм більше ніде, оскільки перестінки їхніх кімнат були зруйновані, а речі викрадені. На вулиці опинились члени чотирьох сімей, які проживали і були прописані в гуртожитку більше 20 років. Гуртожиток, який свого часу перебував на балансі ДУСі, за копійки був викуплений фірмою пов’язаною з агрохолдингом «Миронівський хлібопродукт». На думку правозахисника Олександра Дядюка, що допомагає мешканцям гуртожитку, за цим стоїть перший заступник голови Адміністрації президента Юрій Косюк, власник агрохолдингу "Миронівський хлібопродукт". За словами правозахисника, такі дії пов’язанні з бажанням керівництва агрохолдингу заволодіти земельною ділянкою під гуртожитком поблизу якої розташований їх головний офіс. Неодноразово, при намаганні висилити людей та вивезти їхні речі з гуртожитку, були задіяні автомобілі та працівники «Миронівського хлібопродукту». Міліції надійшли відповідні вказівки, згідно з якими вони відмовилася порушувати кримінальну справу за фактом викрадення речей мешканців гуртожитку.

Тому, залишившись на вулиці, членам 4-ох сімей не залишилось нічого іншого, як пікетувати Адміністрацію президента аби привернути увагу до беззаконня, яке розпочалося, відразу після призначення власника агрохолдингу на посаду першого заступника голови Адміністрації президента", - пише громадський активіст Володимио Тищенко.

До речі, за час проведення безстрокової акції пікету, Юрій Косюк жодного разу не підійшов до мітингувальників, не дивлячись на те, що кожного дня заступник голови Адміністрації президента декілька разів проходить повз плакати пікетувальників на яких зазначене його прізвище.

Теги: Київ , Президент , гроші