HeadHunter: Кожен 2 святкуватиме День Незалежності

Маша Землянська
22 серпня 2014р. 12:20

За 9 місяців кількість офісних працівників, які вважають 24 серпня важливим святом, зросла в 6 разів. Про це свідчать дані Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

«У листопаді 2013 року Дослідницький центр Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна провів опитування про те, які свята відзначають на рівні компанії, а які святкують із ініціативи співробітників. Тоді, 9 місяців тому, тільки 4% опитаних заявили, що в їхній компанії заведено святкувати День Незалежності України на корпоративному рівні. І тільки 8% співробітників святкували цей день із власної ініціативи.

У серпні 2014 року ми провели експрес-опитування на ту ж тему. За 9 місяців кількість бажаючих відсвяткувати День Незалежності на корпоративному рівні виросла втричі й тепер складає 12%. А самостійно відзначати це свято, незважаючи на складну ситуацію в країні, буде кожен другий офісний працівник. Ще 15% респондентів на момент опитування поки не вирішили, будуть святкувати, чи ні. Не будуть святкувати День Незалежності України 35% опитаних», - йдеться в повідомленні прес-служби кадрового порталу.

 

Теги: Київ