Укрзалізниця купить порошок у підрядника Охматдиту

Маша Землянська
22 серпня 2014р. 15:16

"Укрзалізничпостач" 13 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ТВО «А-Септ» на постачання прального порошку на суму 6,37 млн грн. Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на "Віснику держаних закупівель".

"Замовлено пральний порошок автомат технічного призначення – високоефективний антибактеріальний "КлінВей Пауер" торгової марки "A.Sept" для спецодягу та білизни. Порошок обійдеться по 15 гривень за кілограм. Кількість порошку невідома.

Наразі власником фірми "А-Септ" записана кіпрська компанія "Фармарама Лімітед", що належить кіпрській "Delta Quest (Nominees) Limited", яка у свою чергу записана на віргінський оффшор "Deltaquest Global Assets INC". На Кіпр "А-Септ" переоформили у січні 2012 році, до того часу її співвласником був Сергій Катрич. Він же є засновником та одноосібним власником єдиного конкурента "А-Септу" на цьому тендері – ТОВ "НВК "Салават".

"А-Септ" почав вигравати тендери у грудні 2012 році, за ці півтора роки отримала замовлень, з урахуванням нинішнього, на 9,80 мільйонів гривень, тобто наразі це найбільший підряд компанії. "Салават" був заснований Катричем у жовтні 2012 році, тендери почав вигравати у лютому 2014 року. За цей час він уже отримав підрядів на 1,30 мільйони гривень. У протоколі розкриття пропозицій контактним номером "Салавату" телефон, який також закріплений за "А-Септом". Цей же номер у "Віснику" вказано у даних про переможця тендеру.

Нагадаємо, Сергій Катрич також був засновником ТОВ "Укрпрофмед", яке за часів Віктора Януковича було генпідрядником реконструкції лікарні Охматдит", - пишуть "Наші гроші"..

 

Теги: Київ , гроші , Охматдит