Мерія хоче велопарад і велогонку в День Прапора

Максим Опанасенко
22 серпня 2014р. 15:18

У День Державного Прапора - 23 серпня - в Києві відбудеться патріотичний велопарад та благодійна велогонка. Про це повідомляє прес-служба мерії.

"Так, о 10:00 на Майдані Незалежності стартуватиме велосипедний заїзд "Kiev Fixed Criterium" на трекових велосипедах. Змагання проводитимуться за маршрутом: Майдан Незалежності (старт) – вул. Хрещатик – Європейська площа (розворот у зворотному напрямку) – вул. Хрещатик до перехрестя з бульваром Т.Шевченка (розворот у зворотному напрямку) – Майдан Незалежності (10 кіл). Участь у велозаїзді беруть велосипедисти-любителі" - йдеться в повідомленні.

О 12:00 почнуться велоперегони для журналістів, старт їм дасть Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов: "Велосипедний заїзд "Horizon Media Cup" триватиме за наступним маршрутом: Майдан Незалежності (старт) – вул. Хрещатик – Європейська площа (розворот у зворотному напрямку) – вул. Хрещатик до перехрестя з бульваром Т. Шевченка (розворот у зворотному напрямку) Майдан Незалежності (6 кіл)".

Благодійні велоперегони "Horizon Media Cup" проходитимуть з основною метою – зібрати якомога більше коштів для допомоги пораненим солдатам у зоні АТО, що перебувають у військовому госпіталі. "О 13:00 – усі охочі разом з першим заступником голови КМДА Ігорем Ніконовим стартуватимуть від Майдану Незалежності (вул. Хрещатик – вул.Павла Скоропадського – бульв. Лесі Українки) до вул. Госпітальної, 18" - кажуть в мерії.

На території Військового госпіталю буде організовано передачу зібраних коштів пораненим у зоні АТО бійцям.

Теги: Київ