Печерськ розказав про землі, які варто повернути

Максим Опанасенко
22 серпня 2014р. 16:46

Печерська райдержадміністрація склала список об'єктів, на яких знаходяться довгобуди або які неналежно утримуються власниками. Ці ділянки варто, за рішенням Київради, повернути місту.

Номером один в переліку йде забудова на Вільшанській, 2-6 (поруч з будинком №16 на Підвисоцького). Проти будівництва прямо в дворі вже існуючих будинків місцеві мешканці протестують вже кілька років. Ревізори виявили тут низку порушень, відтак суд наклав арешт на ділянки, а Київрада у 2013-му вирішила організувати на цьому місці сквер. Облаштувати його так і не вдалося - на ділянці стоїть недобудова. Відтак, ділянку можна було б повернути місту і вирішувати - як влаштувати тут зелену зону.


Також до переліку потрапив довгобуд на Старонаводницькій, 2-20, ділянка на Мічуріна, 10 - провулок Бастіонний, 5А-13Б, проти забудови якої виступають місцеві мешканці, ділянки на Лесі Українки, 9А, Івана Мар'яненка, 14, Верхній, 4, Первомайського, 7Б, Січневого повстання, 24Г, Гайцана, 12-14, Арсенальній, 15Б, Кропивницького, 3-5, Щорса, 5, Івана Мазепи, 26, Кіквідзе, 28Б, Мечникова, 7Б, Шота Руставелі, 19 (літ. А), Круглоуніверситетській, 5, Залізничному шосе, 2А та Старонаводницькій, 40.Відтак, всі ці земельні ділянки Київрада може повернути місту на своїх наступних засіданнях.

Теги: Київ