Міліція шукає активістів за малювання силуетів

Максим Опанасенко
25 серпня 2014р. 11:19

Працівники Печерського райуправління міліції шукають активістів, які 23 серпня ввечері на Інститутській малювали на асфальті силуети людей. Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

"Один з присутніх на місці події пояснив, що кілька громадських об’єднань проводили акцію в пам’ять про Героїв небесної сотні та проти проведення параду на честь 23-ї річниці Незалежності України. Суть акції полягала в тому, що на місцях загибелі людей, під час подій на Майдані Незалежності, активісти за допомогою трафарету наносили на проїжджу частину білою та червоною фарбою  зображення загиблих. В подальшому до правоохоронців звернулись кілька членів родин Небесної сотні з заявами. На їх думку, такі акції принижують та паплюжать пам'ять Героїв Небесної Сотні. За даним фактом розпочато кримінальне провадження згідно частини 2 статті 296 Кримінального кодексу України – "Хуліганство". Правоохоронці вживають заходи щодо затримання осіб, причетних до вказаного кримінального правопорушення" - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що за часів президенства Віктора Януковича активісти піддавалися тиску з боку правоохоронців (а окремі активісти навіть були ув'язнені) за малювання портрету Януковича "з червоною плямою" на лобі.

Теги: Київ