Попов розказав скільки земель вкрав Черновецький

Ігор Котелянець
31 березеня 2011р. 12:58

Сьогодні, 31 березня, на засіданні міськради, в ході звітування голова КМДА Олександр Попов розказав, скільки земель та комунальних приміщень було вкрато за час правління Леоніда Черновецького та його команди.

В період з 2007 по липень 2010 року місто втратило 3500 гектарів землі, яка вартує 75 мільярдів гривень. Проте, до бюджету Києва надійшло лише 5% - 4 мільярди гривень.

«Щодня у киян відбирали 2,5 гектари землі», - зазначив Попов під час виступу на сесії.

Зокрема, безкоштовно роздано 364 гектари рекреаційних земель заповідника Жуків острів, і 415 гектарів особливо цінних земель музею Пирогово, та заповідника Конча-Заспа.

«За цей час за безцінь роздано приватним особам, чи передано в довгострокову оренду 1171 гектар земель зеленої зони. Кияни мабуть і не уявляють, що це 34% від загальної площі парків, скверів, і лісів», - додав Попов.

В період з 2007 по липень 2010 року депутати київради внесли 3900 змін до генплану міста, що спотворили історичну частину міста висотними забудовами, а також призвели до закриття дитячих садочків та спортивних майданчиків.

«Сьогодні ми маємо начебто законне будівництво на вулицях Хмельницького, Гончара, Пейзажній алеї, у межах історично-культурного заповідника «Софія Київська», на Круглоуніверситетській та Горького» - сказав Попов.

Всі ці дані зайняли левову частку виступу очільника КМДА. Натомість, про діяльність теперішньої міськадміністрації, голова доповів досить коротко.