Київ разом з міліцією патрулює 10 мобільних груп

Маша Землянська
26 серпня 2014р. 10:58

На теперішній час на території Києва вже працюють десять спільних мобільних груп – з числа правоохоронців та працівників міських спеціалізованих загонів охоронних структур в системі єдиної дислокації. Серед них, зокрема: ТОВ «Венбест» з Дарницьким, Дніпровським, Подільським, Святошинським та Солом’янським райуправліннями, ТОВ «Вік-Тан» з Подільським РУ, ТОВ «Спрут» з Шевченківським РУ, ТОВ «Берег» з Оболонським РУ та ТОВ «Комсервіс» з Деснянським та Оболонським райуправліннями столичної міліції.

Співробітники охоронних структур, які входять до груп мобільного реагування, в обов’язковому порядку мають дозволи на носіння та зберігання пристроїв для відстрілу гумовими кулями, проходять спеціальну та технічну підготовку, володіють прийомами самозахисту при затриманні правопорушників.

З початку року спільними патрулями здійснено майже 3200 виїздів на повідомлення, які надходили на спецлінію «102», під час яких за вчинення злочинів затримано 31 підозрюваний, до адміністративної відповідальності притягнуто - 575 затриманих.

Теги: Київ , міліція