Донька директора "Київавтодора" отримає 20 млн

Максим Опанасенко
26 серпня 2014р. 11:15

Комунальне підприємство "Київавтодор" акцептувало низку пропозицій на капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі. Про це повідомляють "Наші гроші".

Загальна вартість майбутніх угод - 91,96 мільйонів гривень. Підписані вони мають бути до 14 вересня, а виконати роботи - до кінця 2015 року.

"Техзавданням передбачено знімання старого і влаштування нового покриття на проїзній частині і тротуарах, перевстановлення бордюрів, переукладання каналізаційних люків, відведення води з проїжджої частини" - йдеться в повідомленні.

20,4 мільйонів гривень має отримати ТОВ СБМУ "Підряд". Ремонтуватиме фірма дороги в Оболонському, Подільському та Святошинському районах. "СБМУ "Підряд" заснували Григорій Жабський, Тетяна Казнодій, Ганна Скіценко, Андрій Сороченко і Юлія Копецька. Ганна Скіценко – дочка гендиректора "Київавтодору" Володимира Жукова, екс-депутата Київської міськради ("УДАР"). З 2002 по 2005 р. Жуков входив до складу власників фірми особисто" - йдеться в повідомленні.

Самого Жукова призначили на посаду директора "Київавтодора" 22 травня. Раніше він вже очолював підприємство.

40,7 мільйонів гривень отримає ПП "Київшляхбуд" - на дороги у Дніпровському, Дарницькому і Шевченківському районах. "Фірма "Київшляхбуд" зареєстрована на віргінську компанію "Соєр і Брантон ЛТД". На цей же офшор оформлено і ТОВ "Інвестиційна груп "Рост" з групи міського голови Одеси Геннадія Труханова. Нагадаємо, що з червня цього року "Укравтодор" очолює Сергій Підгайний, який близько 15 років пропрацював в Одесі" - повідомляють "Наші гроші".

20,95 мільйонів гривень відійде до ПрАТ "Броварське шляхово-будівельне управління №50" - за ремонт доріг у Деснянському районі.

Ще 9,81 мільйон гривень піде до ПП "Автомагістраль" - за дороги у Солом'янськму та Голосіївському районах. "ПП "Автомагістраль" володіє Микола Скоростецький, який був начальником Служби автомобільних доріг у Київській області у 2005-2007 рр" - йдеться в повідомленні.

 

Теги: Київ