О 18:00 на Андріївському - благодійний аукціон

Максим Опанасенко
27 серпня 2014р. 9:56

О 18:00 в музеї-майстерні Кавалерідзе, на Андріївському узвозі 21, відбудеться відкриття перед-аукціонної виставки відомих українських художників. Про це повідомляє прес-служба музею.

 Отримані кошти від аукціону, який пройде 11 вересня, підуть на потреби військового госпіталю в Києві. "На виставці, яку організовує музей-майстерня І. П. Кавалерідзе, буде представлено понад 90 художніх творів, виконаних в різних техніках, серед яких живопис, графіка, кераміка, вишивка. Багато з цих робіт створені успішними художниками, чиї роботи виставлялися в світових галереях і продаються за чималі гроші, такими як: В. Гурин, В. Франчук, Р. Пушкаш, А. Проценко, С. Бельмега, А. Гук, С. Поляков, О. Трофименко, В. Чорний, М. Рибалко, Е. Шемседінова Л. Портнова і А. Кириченко та багатьма іншими. Так що для цінителів мистецтва ця виставка стане унікальною можливістю подивитися на роботи майстрів України, а для колекціонерів - поповнити свою колекцію роботою улюбленого автора, і водночас зробити благородну справу" - йдеться в повідомленні.

Виставка, яка стартує сьогодні, триватиме до 10 вересня. Кожен бажаючий може ознайомитися з роботами і обрати якусь для себе. Автори і колекціонери також будуть присутні. Вже 11 вересня пройде сам аукціон, на ньому всі роботи підуть з молотка.

 

Теги: Київ