Порошенко: У Мінську говорили про мир

Максим Опанасенко
27 серпня 2014р. 10:06

Президент України Петро Порошенко, за підсумками зустрічі з президентами Білорусі, Казахстану і Росії за участі представників ЄС у Мінську, заявив, що певних результатів вдалося досягнути. Заяву Порошенка цитує прес-служба Адміністрації Президента.

"В ході зустрічі обговорювалось ключове питання - закриття українсько-російських кордонів для унеможливлення переміщення техніки, найманців та боєприпасів. Наголошувалось на важливості консультацій прикордонників для реалізації цього завдання. Президент повідомив, що за результатами переговорів мають розпочатися консультації між начальниками Генеральних штабів. "Ми домовилися, що через тристоронню контактну групу проведем консультації для того, щоб якнайшвидше перейти на режим двостороннього припинення вогню, контроль за яким буде здійснюватися представниками моніторингової місії ОБСЄ" - йдеться в повідомленні.

Також, за словами Порошенка, логіка мирного плану була підтримана усіма учасниками перемовин.

Разом з цим, Росія, а зокрема її президент Володимир Путін, продовжують заперечувати присутність російської сторони на сході України і називають війну "збройним конфліктом всередині країни". РФ далі постачає терористам важку техніку, озброєння і професійних військовослужбовців.

 

Теги: Київ