Прокуратура: "Інпромбанк" розтратив 293 мільйони

Максим Опанасенко
27 серпня 2014р. 10:30

Прокуратура Києва здійснює процесуальне керівництво у кримінальному проваджені, розпочатому за фактом розтрати службовцями "Інпромбанку" 293 мільйонів гривень кредитних коштів. Гроші були виділені Національним банком на рефінансування установи.

"Службовці банківської установи протягом 2010-2011 років надали кредитні кошти майже 47 підприємствам. Проте, як з’ясувалося, працівники банку перераховували багатомільйонну суму державних коштів підприємствам, які мали всі ознаки фіктивності та були створені для прикриття незаконної діяльності. Як наслідок, кошти, які були виділені НБУ для підтримки ліквідності банку, були привласненні невстановленими особами" - йдеться в повідомленні.

Зараз СБУ і прокуратура провели обшуки і вилучили копії документів, ноутбуки, електронні носії інформації, а також золоті злитки та цінні монети. "Лише під час останнього обшуку, який було проведено у колишнього працівника банківської установи, правоохоронцями було вилучено 5 золотих злитків вагою 0,5 кг та більше 20 цінних монет" - кажуть в прокуратурі.

Триває досудове розслідування.

 

Теги: Київ