Радник Авакова: Росія здійснила вторгнення

Максим Опанасенко
28 серпня 2014р. 9:42

Російські війська здійснили вночі повномасштабне вторгнення на територію України. Про це в ефірі "ЕспресоTV" заявив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

"Треба наголосити на тому, що відбулося повномасштабне військове вторгнення ЗС РФ на територію України. Воно відбувається по кількох напрямках. І сьогодні своїми діями Генштаб Росії намагається розпорошити сили бійців АТО, щоб взяти під контроль населені пункти на Донбасі" - заявив Шкіряк.

Згодом радник міністра в своєму Facebook доповнив коментар такими словами: "Це вже підтверджує і Держдеп США. Окупанти навіть створили на території одного з захоплених селищ в Донецькій області поблизу кордону з РФ, свій оперативно-тактичний штаб. Ублюдки! Втім, це не привід для розпачу. Просто, потрібно навчитися жити з усвдомленням того, що йде реальна війна з РФ. Єднаємося і продовжуємо нашу боротьбу! Буде важко, але Україна переможе!".

За непідтвердженими поки даними російські війська збираються відкрити так званий "південний фронт" на території України, націлившись на Маріуполь.

Теги: Київ