Військовослужбовця-зрадника судитимуть

Максим Опанасенко
28 серпня 2014р. 16:11

Слідчі СБУ почали досудове розслідування стосовно колишнього українського військовослужбовця. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Встановлено, що у червні-липні 2014 року 31-річний мешканець Сєвєродонецька, який до кінця лютого проходив службу за контрактом у внутрішніх військах України, вступив до лав незаконного збройного формування "Армія Південного Сходу", яке входить до складу терористичної організації "ЛНР". Чоловік пройшов спеціальну диверсійно-підривну підготовку на території України та був зарахований до розвідувальної роти. Після визволення Сєвєродонецька бойовика затримали співробітники СБУ" - йдеться в повідомленні.

Екс-військового зараз тримають під вартою, йому загрожує від 8 до 15 років тюрми.

Разом з цим, СБУ встановила факт участі ще одного українського військовослужбовця до "ДНР". "Встановлено, що 22-річний уродженець Миколаївщини проходив службу у підрозділах МВС. Навесні 2014 року він, за власною ініціативою, відбув до Донецька де приєднався до терористів. Разом з іншими бойовиками його відправили до м. Слов’янськ для участі у бойових діях проти сил АТО" - йдеться в повідомленні. СБУ по цій справі почало кримінальне провадження.

 

Теги: Київ