В центрі потрощили російський банк (відео)

Максим Опанасенко
29 серпня 2014р. 9:59

У четвер близько 18:00 група з 20 людей - в масках з битами, йдучи по вулиці Велика Васильківська, підійшли до будівлі одного з банків та почали кидати каміння у бік фасаду приміщення та трощити битками скло. Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

Одразу після цього вони перейшли дорогу і намагалися потрощити фасад АЗС.

"На місце події негайно виїхали наряди патрульної служби міліції. По прибуттю за вказаною адресою, правоохоронцям вдалося затримати 3 осіб, ймовірно причетних до правопорушення. Наразі їх доправлено до Голосіївського районного управління для надання пояснень. Присутні до активних дій не вдаються. Водночас, столична міліція закликає присутніх на місці громадян не порушувати громадський порядок, дотримуватись норм чиного законодавства та вирішувати всі спірні питання в правовому колі" - йдеться в повідомленні.

Згодом в мережі з'явилося відео з потрощеним фасадом банку "Русский стандарт" на Великій Васильківській. Ось воно:

Також з'явилося відео потрощеної АЗС "Лукойл":

Активне, в тому числі і силове протистояння російському бізнесу в Україні триває вже декілька місяців. Групи активістів трощать фасади автозаправок "Лукойл" і банків "Сбербанк России". Також вони закликають всіх українців бойкотувати російські товари та послуги аби не фінансувати країну-агресора.