"КЛО" програло антимонопольщикам 200 мільйонів

Максим Опанасенко
29 серпня 2014р. 10:30

Господарський суд стягнув з ТОВ "Елсвік" в дохід загального фонду держбюджету 100 мільйонів гривень штрафу і 100 мільйонів гривень пені. Про це, з посиланням на рішення Господарського суду від 22 серпня, повідомляють "Наші гроші".

"Цей штраф на фірму 25 вересня 2013 року наклала тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету. Було встановлено, що фірма разом із ПП "Авторух" узгоджували свої дії, що призвело до спотворення результатів тендерів по закупівлі палива. Ці тендери проводились у 2010 та 2012 роках Комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень Дніпровського району Києва. Як вказало АМКУ, вказані фірми неодноразово разом брали участь у конкурсних торгах на закупівлю палива. При цьому вони узгоджували дії, внаслідок чого була усунута конкуренція" - йдеться в повідомленні.

Пеню нарахували через несвоєчасну сплату штрафу.

"ТОВ "Елсвік" раніше називалося ТОВ "Кло-Карта". Назву фірми було змінено у травні цього року. Засновником фірми значиться компанія "Елсвік Трейд Корп" (Панама), а директором є Володимир Скопін. У 2010 році ТОВ "Кло-Карта" виграло тендер комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району Києва по поставці бензину на суму 164 тис грн., у 2012 – на суму 1,3 млн грн" - пишуть "Наші гроші".

Цікаво, що з листопада 2013-го "Кло-Карта" не вигравало тендерів, але "естафету" перебрало на себе ПП "Автопетроліум". За даними "Наших грошей" "Автопетроліум" і ТОВ "Кло-Карта"входять до групи компаній "Кло" Ігоря Чернявського і В’ячеслава Стешенка.

 

Теги: Київ