Четверо журналістів вирвалися з Іловайська

Максим Опанасенко
29 серпня 2014р. 11:47

Четверо українських журналістів - Максим Левін з Lb.ua, Маркіян Лисейко з "Укрінформ", Іван Любиш-Кірдей та Георгій Тихий, які знімають для німецького телеканалу ARD - на легковому авто вирвалися з оточення в Іловайську. Про це повідомив Максим Левін на своїй сторінці у Facebook. 

"ля друзі, ми не можемо повірити, що ми живі. Сьогодні Я (LB.ua), Маркіян Лисейко (Укрінформ), Іван Любиш-Кірдей, Георгій Тихий (німецьке тв ARD) вирвалися з оточення в Іловайську - пережили другий день народження. Потрапивши під перший обстріл і засаду ми вирвалися трохи вперед. Потрапили ще в дві засади, перед нами підбили наш танк - кароч ми сьогодні другий раз народилися. Відбулися незначним пораненням водія (мене), розбитим вікном - втрапило десь три кулі. Одна пролетіла через весь салон. Чудом не втрапило в нас декілька ракет (чи з гранатомета). Дякуючи нашому везінню, чи Богу (хто вірить) і нашому рішенню в якийсь момент вирватися вперед колони.  Наші побратими з Донбасу, Дніпра, військові досі там б’ються. Ми молимося щоб побільше їх вийшло з того пекла. У колони немає жодної підтримки! факфакфак І звісно - наша рятівниця INFINITY від Александр Радченко - дякуюдякуюдякую!!! дякую шо вона так швидко і надійно їздить. Дякую Александре, машину відремонтуємо, вона врятувала чотири життя!" - пише Левін. 
Згодом Левін додав наступне: "Оточення Іловайськ! друзі кричіть в усі труби - хлопці там в мясорубіці, їх треба витягувати. Без бою вони не здадуться. Але там засади в трьох місцях! Авіцію, я не знаю! Після другої засади вже за нами ніхто не їхав - всі лишилися там! Два наші танки підбили точно!".

Вимога допомогти військовим у "іловайському котлі" - одна з основних серед активістів і родичів військовослужбовців, які регулярно виходять на акції протесту під Міноборони і Адміністрацію Президента. Результатом вчорашнього протесту стали перемовини з ініціативною групою активістів, якій пообіцяли надати допомогу найближчим часом.

Фото - Макс Левін.

Теги: Київ