Кличко призначив людину з орбіти Черновецького

Максим Опанасенко
29 серпня 2014р. 13:04

Кличко призначив людину з орбіти Черновецького

22 липня, коли мер Києва Віталій Кличко взяв собі у перші заступники очільника будівельної компанії «К.А.Н. Девелопмент» Ігора Ніконова, а у зами - екс-нардепа від УДАРу Павла Рябікіна – відбулися ще три кадрові перестановка. Зокрема, нового очільника отримав «Київтранспарксервіс».


 

Традиційно – розпорядження мера про нові призначення на сайті Київради не з'явилися.

Новим керівником комунального підприємства «Київтранспарксервіс» став Мурад Магомедов. Разом з офіційним розпорядженням про його призначення. «Свідомо» вдалося знайти кілька цікавих фактів про нього.

Людина з ідентичним ПІБ – Магомедов Мурад Гамідович – на порталі SMIDA значиться як колишній гендиректор і акціонер ПАТ «Нео Віта». Що це за фірма?

Зареєстрована вона в Києві, на Кловському узвозі, 9/2 у квартирі з номером 71. По-сусідству – в квартирі з номером 40 – зареєстроване ПАТ «Незалежна Сервісна Компанія». Раніше ця фірма називалася «Незалежна Страхова Компанія». А ще раніше – «Правекс-Страхування». Це воно було акціонером «Правекс-Банку» і фактично входило в групу підприємств колишнього мера Києва Леоніда Черновецького.

Нині майже 42% «Незалежної Сервісної Компанії» належать ТОВ «Брок-Енергія», яка зареєстрована тут же – на Кловському узвозі, 9/2. В числі співвласників – Степан Леонідович Черновецький – син колишнього київського мера.

Керівником «Незалежної Сервісної Компанії», за даними SMIDA, значиться Сергій Константинов. До призначення на цю посаду він був головою правління ПАТ «Геста» і ПАТ «Геста-Життя».

Нині перше є співвласником «Нео Віти» - разом з ПАТ «Інкант» і кіпрською компанією Пессарко Трейдінг Лімітед.

Це не єдина точка, в якій перетинаються Мурад Магомедов і Сергій Константинов. Вони обидва є співзасновниками цілого ряду фірм – ТОВ «ФГ «Екопродукт», ТОВ «Фрамкон», ТОВ «Форлан». Відтак, їх сміливо можна назвати бізнес-партнерами.

Це не все. 2 квітня 2009-го Київрада вирішила передати ПАТ «Нео Віта» земельні ділянки «для будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-офісного торговельного комплексу». Де? На Регенераторній, 4.

Саме там знаходиться житловий комплекс «Комфорт Таун», квартири в якій продає «К.А.Н. Девелопмент» першого зама Віталія Кличка Ігоря Ніконова.

Цікаво, але раніше на Регенераторній, 4 базувався київський завод "Вулкан". З приходом на посаду мера Києва Леоніда Черновецького активи заводу опинилися у користуванні ТОВ "Вулкан-Правекс". Згодом ТОВ було перейменовано у ТОВ "Завод "Вулкан". Співзасновником ТОВ і досі є та сама "Брок-Енергія" Степана Черновецького.

Роль ЖЕКу проекту тут виконує ТОВ «Комфорт Таун». Про це навіть стверджує офіційний сайт комплексу:


Вказане ТОВ має трьох співвласників – Сергія Константинова, Галину Норець і ТОВ «Компанію з управління активами «Валприм».

Хто така Галина Норець? Керівник ПАТ «Інкант» - акціонера тієї самої «Нео Віти» Магомедова.

А ще, за звітом «Інканта» за 2013 рік, помiчник Голови Правлiння ПАТ "Незалежна Сервiсна Компанiя", де Константинов є керівником зараз і уповноважений акціонер в ПАТ "Геста", де Константинов керував раніше.

І «Інкант» і «Геста» мають одну й ту ж адресу реєстрації – Червоноткацька, 42 і схожу «структуру» працівників. Наприклад, і там, і там працює Клара Котенко. Вона ж до цього мала посаду завідуючого канцелярією у «Правекс-Страхуванні».

Коло замкнулося.

Цікаво, але за даними видання «КиевВласть» Мурад Магомедов у розмові з журналістами спростував свою причетність до компанії «Нео Віта». Ми вирішили це перевірити. В архівах документів компанії ми знайшли відомості за грудень 2009-го – останній місяць, коли Магомедов значився головою правління ПАТ. Ось вони:

За вказаним навпроти ПІБ мобільним номером ми і зателефонували. Чоловік, що підняв слухавку не заперечив, що він Мурад Гамідович, не заперечив свою роботу в «Київтранспарксервіс». Більше того, порувши наще скаргу на парковку поблизу офісу, новопризначений керівник (що вже не викликає жодних сумнівів) порадив написати йому офіційне звернення – на «Київтранспарксервіс».

Ілюстрація - parkservis.kiev.ua


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

 

 

 

 

 

Теги: призначення , Черновецький , Кличко , Київ , парковки