Міноборони замовило шини у рідної фірми Порошенка

Максим Опанасенко
29 серпня 2014р. 15:20

Міністерство оборони України уклало низку угод на закупівлю автомобільних шин. Про це повідомляють "Наші гроші".

Загальна сума - 107,24 мільйонів гривень.

"Замовлено 18 типів шин, 200 штук і 23 305 комплекти. Доставити їх повинні у військову частину А3193 (с. Дубіївка Черкаська обл.). Закупівлю проводили без відкритих торгів, за переговорною процедурою, з огляду на термінову необхідність у рамках приведення ЗСУ в стан боєготовності "Повна" - йдеться в повідомленні.

Замовлення виконуватимуть чотири фірми.

29,04 мільйонів гривень отримає ТОВ "Укравтозапчастина". Фірма раніше входила в холдинг "Укрпромінвест" президента Петра Порошенка. "У 2013 р. на фірмі заявляли, що Порошенко не має стосунку до підприємства ще з 2009 р., натомість одним з його акціонерів є Олег Зімін, давній бізнес-партнер Порошенка. Реальні бенефіціари невідомі, офіційно компанія на 90% належить британській компанії "Айелсі контракт лімітед", котра через кіпрську "Ergofinance Limited", належить місцевій мешканці Родулі Ахілідес" - пише видання.

33,17 мільйонів гривень отримало ТОВ "Ві Ай Бі Груп". Її у липні 2013-го зареєстрували Олексій Шипулін і кіпрська компанія "ВІБ глобал груп лтд".

23,75 мільйонів гривень відійшло до ПАТ "Росава" Костянтина Жеваго. 27 серпня Антимонопольний комітет почав дослідження ринку безкамерних шин для бронетранспортерів і заявив про економічну необгрунтованість середньозваженої ціни на продукцію "Росави".

21,28 мільйонів гривень отримало ТОВ "Автокомпоненти "АВТЕК". Його власниками є Вадим Оленіч і ПАТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Коннект".

 

Теги: Київ