ГПУ: Помічник комбата за гроші АТО купив собі авто

Максим Опанасенко
29 серпня 2014р. 15:28

Військова прокуратура Вінницького гарнізону Центрального регіону України виявила факт привласнення бюджетних коштів, виділених для виплати грошового забезпечення військовослужбовцям, які задіяні у проведенні АТО. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

"Перевіркою встановлено, що помічник командира батальйону з фінансово-економічної роботи – начальник фінансово-економічної служби однієї з військових частин, отримавши грошові кошти для здійснення виплати військовослужбовцям частини грошового забезпечення за липень 2014 року та грошової винагороди за участь в АТО за червень 2014 року на загальну суму 400 тис грн, частину вказаної суми в розмірі понад 210 тис грн привласнив. При цьому, за вказані кошти він не тільки придбав собі легковий автомобіль, але й погасив свої кредитні зобов’язання перед установами банків" - йдеться в повідомленні.

Військовослужбовця, за рішенням суду, тримають під вартою. Також для нього визначено розмір застави - 1 мільйон гривень. Якщо вину чоловіка доведуть, то він може сісти за грати на 5-10 років.

Теги: Київ