Силовики затримали активістів за бойкот АЗС

Максим Опанасенко
1 вересня 2014р. 10:03

У суботу ініціатива "Бойкот російських АЗС" зібралася на акцію протесту біля метро "Берестейська". Про це повідомляють учасники ініціативи.

"Ініціативну групу близько 40 чоловік на заправці вже заздалегідь чекала міліція, яка не дала активістам підійти до заправки. Після довгих переконань службових працівників, що акція мирного характеру із закликом людей до бойкоту російського, працівники міліції попросили активістів покинути заправку. Після чого ініціативна група почала відходити, а міліція хапати і бити активістів. Також у журналістів, які були присутні на акції розбили дві камери і телефон, загальні збитки складають більше 15 тис.гривень. Затримали і побили 25 чоловік, з яких близько 15 неповнолітніх і одна дівчина" - йдеться в повідомленні.


Активісти кажуть - силовики були у шоломах, з палицями, окремі - з автоматами. 

В ці хвилини в Шевченківському райсуді - на Смірнова-Ласточкіна, 10б - йде суд над затриманими активістами.

Нагадаємо, що вже декілька місяців ініціативні групи активістів закликають до бойкоту російських компаній, в тому числі - банків та АЗС. Нерідко вони вдаються до акцій прямої дії, розмальовуючи фасади і б'ючи вікна російським установам, пояснюючи це тим, що влада не хоче забороняти діяльність фірм країни-агресора, які, в свою чергу, і фінансують цю агресію проти України.

Теги: Київ