Київрада хоче продати землю орбіті Кривопішина

Максим Опанасенко
1 вересня 2014р. 12:38

4 вересня Київрада збереться на своє чергове засідання. Порядок денний вже можна знайти на сайті Київської міської ради.

Одне з питань, яке розглядатимуть київські депутати - продаж земельної ділянки ТОВ "Шпіль" - "для будівництва та реконструкції санаторно-курортного центру на вулиці Курортній, 11 в Оболонському районі".

Вулиця Курортна - це в Пущі-Водиці. 11-й номер закріплений (принаймні, був. Який тут стан справ зараз - невідомо) за санаторієм-профілакторієм "Укрзалізниця":

Ще в жовтні 2013-го "Наші гроші" писали про те, що департамент земельних ресурсів Київської міськдержадміністрації уклав угоду з комунальним підприємством "Київський міський центр земельного кадастру та приватизації землі" на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на цьому місці. Видання тоді заявило про те, що загальна площа, яку хочуть продати - 7,2 тисячі квадратних метрів і знаходяться вони прямо поряд з парком "Пуща-Водиця".

За даними "Інформаційно-ресурсного центру", є лише одне товариство з обмеженою відповідальністю "Шпіль". Зареєстроване воно в Києві, на Обсерваторній, 8:

Його єдиним засновником значиться ТОВ "Солід-Актив", яке також має київську "прописку" - на Ярославовому Валу, 36-38.

Нині засновниками "Солід-Активу" є китайська фірма Трасті Інвестмент (Груп) Лімітед.

Раніше ж фірму співзаснували Любов Бєлова і Марія Снєжко. Обидві жінки вказали місцем своєї реєстрації одну й ту ж адресу в Києві, на Стадіонній.

Це не дивно - Любов Бєлова - дружина, а Марія Снєжко - дочка начальника "Південно-Західної залізниці" Олексія Кривопішина.

Ми поки не знаємо - на яких умовах і за скільки Київрада збирається продати землю фірмі з орбіти Кривопішина. Ми спробуємо це з'ясувати і будемо слідкувати за голосуванням депутатів.

 

Теги: Київ , Київрада , засідання , земля , продаж