Замість скверу на Курбаса-Корольова буде будинок

Максим Опанасенко
1 вересня 2014р. 13:47

Господарський суд визнав недійсним рішення Київради від 1 листопада 2012 року про надання статусу скверу земельній ділянці площею 1,22 гектари на перетині проспекту Леся Курбаса та вулиці Академіка Корольова у Святошинському районі. Про це, за посиланням на рішення Господарського суду  Києва, повідомляють "Наші гроші".

Скасування рішення Київради домоглося ТОВ "Центр сприяння підприємництву".

"У 2007 року Київрада передала фірмі ділянку площею 0,8 га за вказаною адресою в оренду на 5 років для будівництва спортивно-торгівельно-розважального комплексу. Договір оренди діяв до 08.10.2012. 1 листопада 2012 року Київрада надала ділянці на перетині проспекту Леся Курбаса та вулиці Академіка Корольова статус скверу. Фірма, заявивши, що це рішення порушує її права як користувача ділянки, подала до суду, який її позов задовольнив. Суд вказав, що Київрада не дотрималася чітко встановленої форми відмови у поновленні договору оренди землі. Так, "Центр сприяння підприємництву" вчасно повідомив Київраду про намір продовжити оренду ділянки строком на 49 років. Але Київрада у встановлений строк листа-повідомлення про відмову не надіслала" - йдеться в повідомленні.

Заперечень від Київради у встановлений термін не надійшло. Відтак, договір оренди автоматично поновлюється на той же термін і на тих же умовах.

"У базі Інформаційно-ресурсного центру є два київських ТОВ "Центр сприяння підприємництву". Та одне з них займається адвокатською діяльністю і з 2005 року ліквідується" - йдеться в повідомленні.

Друге ТОВ "Центр сприяння підприємництву" засноване ПАТ "Концерн Галнафтогаз" (мережа АЗС "ОККО" та ТОВ "Нафтаойл". Останнє також засноване "Концерн Галнафтогаз". 

 

Теги: Київ , Київрада , будівництво , забудови