ДФІ розказала про порушення на київських КП

Максим Опанасенко
1 вересня 2014р. 15:37

Державна фінансова інспекція виявила в ряді київських комунальних підприємств порушення, що призвели до фінансових втрат. Про це йдеться в листі ДФІ в Києві до КМДА.

Мова йде про амбулаторно-поліклінічний заклад "Київський міський дитячий діагностичний центр", Департамент культури КМДА, комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Печерського району Києва", комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району та комунальне підприємство з питань будування житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ".

"За результатами ревізії Амбулаторно-поліклінічного закладу "Київський міський дитячий діагностичний центр" виявлено порушень, що призвели до втрат на загальну суму 97,31 тис.грн., з них відшкодовано 9,98 тис.грн" - йдеться в повідомленні.

Ревізія Департаменту культури КМДА показала втрати в розмірі 611,9 тисяч гривень, 268,73 тисячі гривень з яких відшкодовано. Ревізори застосували до чиновників санкції - зупинення операцій з бюджетними коштами до моменту усунення виявлених порушень.

"За результатами ревізії КП "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Печерського району м. Києва" виявлено порушень, що призвели до втрат на загальну суму 225,3 тис.грн., з яких відшкодовано 183,8 тис.грн" - кажуть в ДФІ.

Ревізія комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Шевченківського району Києва показала порушення на 478,9 тисяч гривень. З них відшкодовано лише 1,1 тисячу.

"Житлоінвестбуд-УКБ" напорушував, за даними ревізорів, на 240,96 гривень. Всю суму вже відшкодували.

Цю інформацію ДФІ передало мерії для вжиття заходів по забезпеченню ефективного використання бюджетних грошей.