Суд вирішуватиме долю хабарника з Мінагрополітики

Максим Опанасенко
2 вересня 2014р. 11:15

Прокуратурою міста Києва скеровано до Солом’янського районного суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно посадовця Міністерства аграрної політики та продовольства України, якого спіймали на хабарі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

"Встановлено, що в ході досудового розслідування посадовець вимагав та одержав від приватного підприємця 476 тисяч грн. За вказані кошти він обіцяв укласти договір про взаємну участь у веденні рослинницького сільськогосподарського виробництва та передачу земельних ділянок площею 904,6 га в Хмельницькій області. Нагадаємо, за вказаним фактом було розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Попереднім судом для затриманого було обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою" - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Генпрокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактом отримання заступником голови Державної інспекції сільського господарства неправомірної вигоди в особливо великому розмірі. Тоді повідомлялося, що 2 серпня він отримав від одного із підприємців хабар у сумі 357 тисяч гривень і був затриманий на місці злочину.