Держдачі нардепів можуть перевести на дрова

Максим Опанасенко
2 вересня 2014р. 13:45

П’ять відомчих котелень Києва можуть перевести на опалення деревиною. Одночасно їх передадуть у оренду приватній фірмі. Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на доповідну записку директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Київської міськдержадміністрації на ім’я міського голови Віталія Кличка.

"У серпні департамент отримав листа від ТОВ "Бренвель" щодо надання в оренду оренду майна котелень бюджетних установ для надання послуг з продажу теплової енергії. З 29 котелень, які знаходяться на балансі житлово-комунальних установ, для реалізації зазначених заходів пропонується розглянути наступні котельні" - пише видання.

Це:

- Санаторна школа-інтернат для дітей, хворих на сколіоз №19 (Білицька, 55)

- Дарницький дитячий будинок інтернат (Ялинкова, 58/60)

- Центральний військовий санаторій "Пуща-Водиця" (Гамарника, 60)

- ДП "Санаторний комплекс "Пуща-Озерна" (14 лінія)

- Комплекс відпочинку "Пуща-Водиця" (Вишгородська, 150).

"Зазначені заклади розташовані поряд з лісопарковою зоною і мають значну прилеглу територію для створення інфраструктури із зберігання деревинної сировини, що дозволить скоротити експлуатаційні витрати на її придбання, транспортування та зберігання" - йдеться в доповідній записці.

Засновником волинського ТОВ "Бренвель", за даними "Наших грошей", є Олександр Шитіков.

Комплекс відпочинку "Пуща-Водиця" - місце, де розташовані державні дачі, в яких досі мешкають високопосадовці і нардепи, в тому числі - і представники колишньої влади.

Теги: Київ