"Інтер" готуватиме соціальний телепроект про КМДА

Максим Опанасенко
3 вересня 2014р. 12:52

Перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Ігор Ніконов доручив "Контактному центру міста Києва" сприяти телеканалу "Інтеру" у підготовці "соціального телевізійного проекту". Про це, з посиланням на лист за підписом голови Контактного центру Лариси Жукової, опублікованому на сайті КМДА, повідомляють "Наші гроші".

"Проект про діяльність мерії Києва Віталія Кличка має вийти на телеканалі "Інтер", виробництвом займається ТОВ "07 Продакшн", яке належить кіпрській фірмі "Inter media group limited" (Інтер медіа груп лімітед). В оприлюдненому документі немає даних про строки виходу та хронометраж "соціального телевізійного проекту" - йдеться в повідомленні.

"Інтером" володіють Дмитро Фірташ та Сергій Льовочкін. "Екс-голова Адміністрації президента Віктора Януковича передав свої акції "Inter media group limited" в управління "GDFMediaLimited" Фірташа" - повідомляє видання.

Про зв'язок мера Віталія Кличка з Дмитром Фірташем та Сергієм Льовочкіним журналісти і експерти заявляли ще до виборів. Перші призначення і рішення Кличка лише довели ці підозри.

Теги: Київ , Кличко , Фірташ , Льовочкін