ГПУ розслідує ще дві справи по Пшонці

Максим Опанасенко
3 вересня 2014р. 13:24

Генеральна прокуратура розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом викрадення колишнім Генеральним прокурором Віктором Пшонкою та його сином – народним депутатом України Артемом Пшонкою 50 мільйонів гривень в одному із банків. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Гроші банк нібито отримав від Нацбанку в якості стабілізаційного кредиту.

Також ГПУ взялася за розслідування справи "Агрофірми Корнацьких". Тут кажуть - разом з сином Пшонка через підлеглі йому на той момент органи прокуратури організував низку кримінальних проваджень та позовів до суду стосовно працівників фірми. "Агрофірма Корнацьких" знаходиться на Миколаївщині, протягом попередніх років тут регулярно відбувалися підпали та спроби захоплення компанії. Її найбільша цінність - земельні ділянки, з покладами граніту вартістю близько 200 мільйонів доларів. Саме їх, за даними ГПУ, хотів прибрати до рук екс-генпрокурор. 

Нинішнє місцезнаходження Пшонки невідоме. Востаннє він з'являвся на прес-конференції в Ростові-на-Дону (РФ) разом з екс-міністром внутрішніх справ Олександром Захарченком та екс-президентом Віктором Януковичем.

 

Теги: Київ