На Касіяна прорвало трубу - дірка на 3 м діаметру

Маша Землянська
3 вересня 2014р. 14:24

Оперативна бригада публічного акціонерного товариства «КИЇВЕНЕРГО» ліквідовує експлуатаційне пошкодження ділянки магістрального трубопроводу по

Поруч з будинком на вулиці Касіяна, 1/2 прорвала трубу. в результаті провалився асфальт на проїжджій частині. Наразі Київенерго вже ремонтує дорогу.

"У зв’язку із пошкодженням магістрального трубопроводу ТМ-4 від ТЕЦ-5 діаметром 500 мм відбувся витік на поверхню теплоносія. В результаті на проїзній частині утворилася вимоїна діаметром приблизно 3 метри. Пошкодження тепломагістралі трапилося о 11.05 год. у зв’язку із високим рівнем зношеності труб. Дана ділянка тепломережі експлуатується з 1978 року та вичерпала свій 25-річний нормативний ресурс. Подачу теплоносія було перекрито майже одразу. На даний час місце провалу огороджено, розпочато роботи з ліквідації пошкодження. На проїзній частині працює спеціальна техніка Київенерго, проте рух транспорту відновлено", - йдеться в повідомленні Київенерго.

У компанії запевняють:для упевненості в безпеці руху транспорту за допомогою важкої техніки перевірили стан проїзної частини безпосередньо біля вимоїни.

Теги: Київ , Київенерго , гроші , вода