Яценюк хоче зведення стіни на кордоні з РФ

Максим Опанасенко
3 вересня 2014р. 16:00

Уряд України розпочинає проект "Стіна" для будівництва реального кордону між Україною та Росією. Про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк на засіданні Уряду.

Детальнішої інформації по цьому плану, подібного до запропонованого раніше бізнесменом і очільником Дніпропетровської ОДА Ігорем Коломойським, поки немає.

Проект "Стіна" - один з пунктів цілої програми, яку запропонував Яценюк. Серед інших - виконання Угоду з ЄС і введення безвізового режиму, реабілітація і допомога учасникам АТО, зима з газом, електрикою і продуктами. Основний пункт станом на зараз - подолання російської агресії.

Також Яценюк нагадав про те, що Уряд  схвалив законопроект про скасування позаблокового статусу України та відновлення курсу на євроатлантичну інтеграцію. Прем'єр чекає, що НАТО має надати Україні спеціальний статус особливого партнера і зробити це якнайшвидше.

Нагадаємо, що зараз кордону між Росією і Україною як такого неіснує - є лише пропускні пункти. "Стіна" має на меті убезпечення території України від масового введення російських військ.

 

Теги: Київ