УДАРівець просить допомогти сім'ям 3 загиблих киян

Максим Опанасенко
4 вересня 2014р. 12:58

Депутат Київради від УДАРу Сергій Федорченко звернувся до мера Віталія Кличка з проханням надати допомогу сім'ям поранених та вбитих бійців 12 батальйону територіальної оборони "Київ". Про це йдеться у зверненні депутата.

"Станом на 1 вересня 2014 року надійшла інформація про 3 загиблих та 27 поранених в зоні АТО жителів м.Києва з 12 батальйону територіальної оборони "Київ". Прошу Вас задіяти голів районних адміністрацій м.Києва та керівників структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації для вивчення проблемних питань та надання допомоги сім'ям загиблих та поранених" - йдеться в зверненні.

Батальйон територіальної оборони "Київ" відправився в зону АТО ще навесні. Тоді розгорівся скандал - родичі та друзі бійців заявили, що їх туди відправили без належного екіпірування - попри заяви київської влади.

Зараз, за повідомленням нардепа Олександра Бригинця з місця подій, 12-й батальйон втратив табір, який було знищено терористами. Бійці втратили майно та технічні засоби і зараз змінили місце дислокації.