Мерія не знає як віддати землю на Алма-Атинській

Максим Опанасенко
4 вересня 2014р. 13:25

Департамент земельних ресурсів просить КМДА вирішити проблему з продажем землі на Алма-Атинській, 37-39 (Дніпровський район). Про це йдеться в зверненні Департаменту до першого зама очільника КМДА Віталія Кличка Ігоря Ніконова.

"Відповідно до рішення Київської міської ради...ділянка на Алма-Атинській 37-39 передбачена для продажу на земельних торгах для будівництва, експлуатації та обслуговування гіпермаркету з продажу продовольчих та непродовольчих товарів. Очікувані надходження до міського бюджету від продажу зазначеної земельної ділянки можуть скласти понад 13,8 млн. грн." - йдеться в повідомленні, - "В той же час, розпорядженням Київської міської державної адміністрації...дана земельна ділянка увійшла в перелік об'єктів, які потребують залучення інвестицій для будівництва торговельного гіпермаркету з продажу продовольчих та непроводовольчих товарів на житловому масиві ДВРЗ".

Відтак, земля, яку хочуть продати на торгах, не може надаватися у користування до завершення торгів. А проведення інвестиційного конкурсу неможливе без вирішення земельного питання. Потрапивши в обидва списки, ділянка на Алма-Атинській не може бути ні продана, ні передана за умовами інвестиційного конкурсу.

Сам Департамент наполягає на тому, що земля, вільна від забудов має продаватися на земельних торгах. А от ділянки комунальних підприємств, які використовуються неефективно, або ділянки з незавершеним будівництвом (призначені для реконструкції тощо) - мають передаватися на інвестиційні конкурси.

Департамент просить КМДА організувати спільну нараду чиновників, аби налагодити роботу між різними структурними підрозділами і більше не потрапляти в такі "пастки".

Теги: Київ