Міноборони вибиває куплені у орбіти Лебедєва берці

Максим Опанасенко
4 вересня 2014р. 14:47

Господарський суд Полтавської області зобов’язав ТОВ "Індастріал Девелопмент" поставити Міноборони 6 500 пар хромових черевиків з високими берцями. Про це, з посиланням на рішення суду, повідомляють "Наші гроші". 

Загальна вартість товару - 2,01 мільйонів гривень. Разом з цим суд вирішив стягнути з фірми 203 тисячі гривень штрафу на користь Міноборони - за порушення строків поставки.

"14 березня цього року Міноборони закупило у ТОВ "Індастріал Девелопмент" 15700 пар черевиків загалом на 4,86 млн грн., у т.ч. вказані 6500 пар. Строк поставки – до 31 березня. Розрахунок мав відбутися за фактично поставлений товар протягом 90 календарних днів. Станом на кінець липня 6 500 пар черевиків так і не були поставлені військовим. Ймовірно, решта взуття також не надійшла Міноборони, оскільки у судовому реєстрі є ще одна справа за позовом військових про зобов’язання виконати умови договору поставки. Даних про оскарження цих рішень госпсудів у Єдиному держреєстрі судових рішень немає" - йдеться в повідомленні.

За даними "Наших грошей", засновниками ТОВ "Індастріал Девелопмент" є Галина Стефанішина і Володимир Петренко. "Відомо, що Андрій Стефанішин, чоловік Галини Стефанішиної, є директором ТОВ "Стандарт Чистоти", власницею якого є Альона Шутова, донька Павла Лєбєдєва, який був міністром оборони до 27 лютого 2014 року. Тендер було оголошено 9 грудня 2013 року, коли Лєбєдєв ще був на посаді. Вказаний тендер був єдиним, який виграло ТОВ "Індастріал Девелопмент" - пише видання.

Київська міліція вже почала перевірку даної закупівлі - щодо службовців Міноборони.

 

Теги: Київ