"Київпастранс" замовив палива у донецьких

Максим Опанасенко
5 вересня 2014р. 11:49

Комунальне підприємство "Київпастранс" замовило постачання палива. Про це повідомляють "Наші гроші".

Загальна вартість - 66 мільйонів гривень. Угоди укладено на 32,67 мільйонів гривень, ще на 33,03 мільйони гривень акцептовано пропозиції. За всіма замовленнями поставка має відбутися до листопада.

11,02 мільйонів гривень отримає ТОВ "Ю.С.А.". За даними "Наших грошей", власниками "Ю.С.А." є Світлана Голубок і Юлія Вдовіна. "Світлана Голубок є співвласницею ТОВ "Десна – Агріко" разом з Ольгою Орел і ТОВ "Транс Сіті", серед засновників якого є Олена Божкова, свого часу зареєстрована за однією адресою з головним інженером "Київпастрансу" Юрієм Бомбандьоровим, який очолював тендерний комітет на цій закупівлі"- йдеться в повідомленні.

21,95 мільйонів гривень отримає ТОВ "Термінал". Фірма зареєстрована у Донецьку - на Владислава Сиваша і Костянтина Ватаєва.

"Акцептовано пропозиції ПП "Інтекс Ком" на суму 22,03 мільйонів гривень (лоти 2 і 4). Підприємство зареєстроване на Дмитра Мачнєва із Фастова, Київської області. Раніше він був лише директором фірми, а власницею значилась Ірина Шепетова, яка свого часу була прописана з Мачнєвим за однією адресою" - пише видання.

Ще акцептовано пропозицію ПП "Автопетроліум" на 11 мільйонів гривень (лот 1). 

"Власником фірми "Автопетроліум" значиться Леонтій Висоцький, який також є підписантом ПП "Транспетроліум" Сергія Руденка, на якого зареєстроване ТОВ "Кло-Ойл" з групи нафтових компаній "Кло" Ігоря Чернявського і В’ячеслава Стешенка. На тендері "Автопетроліум" також вказав для зв’язку телефон (044) 494-31-11, який є контактним фірми "Кло-Карта", що реалізовує талони на паливо"- пишуть "Наші гроші".

 

Теги: Київ