Ставицький дав 10 млн фірмі,яка сама писала тендер

Максим Опанасенко
5 вересня 2014р. 12:48

Генпрокуратура почала кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовцями Мінприроди України при закупівлі товарів на суму 9,7 мільйонів гривень. Про це заявила прес-служба генпрокуратури.

"За ініціативи позаштатного радника Міністра екології та природних ресурсів України та на виконання доручень колишнього Міністра екології та природних ресурсів України Едуарда Ставицького, у 2012 році службовими особами Мінприроди України всупереч вимогам Закону України «Про здійснення державних закупівель» надано протиправні переваги одному із ТОВ шляхом наділення його правом самостійно розробити документацію з конкурсних торгів та закуплено устаткування для автоматичного оброблення інформації на загальну суму 9,7 млн грн. При цьому, придбана продукція з часу закупівлі за цільовим призначенням не використовувалася" - йдеться в повідомленні.

За даними "Наших грошей", устаткування для автоматичного оброблення інформації у 2012-му купували лише у ТОВ "Беніш Джі Пі еС Україна". У грудні 2012-го з нею підписали договір на 9,76 мільйонів гривень. 

"Засновниками "Беніш Джі Пі еС Україна" є Григорій Аполонов (17,5%), Євген Фельдшеров (20%), мальтійська компанія «Сек’юріті Сінтез енд Девелопмент Лімітед» (25%) і ТОВ "Торговий дім "Укртекст" (37,5%). Остання належить Віктору Чопенку і компанії "Беніш Груп Лімітед", також зареєстрованій на Мальті" - пише видання. 

 

Теги: Київ