Кличко: Проводимо аудит

Максим Опанасенко
5 вересня 2014р. 13:53

Мер міста Віталій Кличко обіцяє негайне звільнення своїх чиновників і керівників комунальних підприємств в разі виявлення випадків корупції. Про це повідомляє прес-служба мерії.

"Кожен новопризначений керівник чи структурного підрозділу апарату, чи комунального підприємства попереджений як про власну відповідальність за будь-які зловживання, так і своїх підлеглих. Раз зловживають підлеглі, значить не виявлені та не ліквідовані корупційні механізми. У разі виявлення випадків корупції буду нещадно звільняти і звертатимуся до правоохоронних органів. Вже після мого обрання на посаду міського голови були звернення в прокуратуру, МВС і СБУ - по Володимирському ринку, Київпастрансу. І тут я хочу наголосити ось на чому. Для доведення матеріалів аудиту до логічного кінця у вигляді кримінальних проваджень та вироків, на мою думку, потрібен зворотній зв'язок з правоохоронцями. Бо на практиці КМДА часто навіть не отримує інформації про результати реагування” - заявив Кличко.

"Свідомо" постійно слідкує за новими призначеннями в КМДА і комунальні підприємства. Поки місця тут отримують люди, пов'язані з екс-главою Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна і екс-мером міста Леонідом Черновецьким. Про проведення відкритих конкурсів на заміщення посад, про які багато говорила мерія раніше, нам нічого не відомо.

Теги: Київ