ДемАльянс піде в Раду разом з Гриценком

Максим Опанасенко
5 вересня 2014р. 17:15

Політична партія "Демократичний Альянс" братиме участь у виборах до парламенту і піде на вибори разом з партією "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка. Про це у своєму блозі пише журналітска, громадська активістка і член правління "ДемАльянсу" Наталя Соколенко.

"Наше рішення про спільний похід до парламенту продиктовано відповідальністю за майбутнє Верховної Ради. Ми не маємо права допустити, аби у новообраному українському парламенті порядок денний диктували популісти, політики із заплямованою репутацією корупціонерів і зрадників. До Верховної Ради мають пройти якомога більше тих, хто за часів попереднього режиму та Революції Гідності довів свою принциповість і сміливість твердо обстоювати принципи чесної політики. Тому ми вирішили об'єднати наші зусилля і разом досягнути найкращого результату на виборах,"- цитує Соколенко слова Василя Гацька, лідера "ДемАльянсу".

За словами Соколенко, з "Громадянською позицією" у "ДемАльянса" найбільше співпали погляди і наміри.

"Рішення про об'єднання зусиль на парламентських виборах Демократичний Альянс ухвалив на партійному з'їзді 5-го вересня. Аналогічне рішення від Громадянської позиції очікується 7-го вересня, де також буде затверджено спільну передвиборчу програму та об'єднаний список кандидатів. Кандидатів на мажоритарні округи партії Демократичний Альянс і Громадянська позиція висуватимуть окремо" - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, "ДемАльянс" нині представлений в Київраді двома депутатами - Галиною Янченко і Василем Гацьком. Партія утворилася з громадської організації. Основні напрямки діяльності партії - боротьба з корупцією.