Межигір'я остаточно повернули державі

Максим Опанасенко
8 вересня 2014р. 10:16

135 гектарів, на яких розташована резиденція екс-президента Віктора Януковича "Межигір'я", остаточно повернули державі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

"Державною виконавчою службою Вишгородського районного управління юстиції спільно з працівниками прокуратури Київської області та представниками Кабінету Міністрів України проведено виконавчі дії щодо повернення до державної власності земель "Межигір’я". Наразі 135 га земель, на яких розташована резиденція "Межигір’я", вже офіційно повернуті у власність держави та перебувають у розпорядженні Кабінету Міністрів України" - йдеться в повідомленні.

Позови прокуратури щодо повернення землі з власності ТОВ "Танталіт" та Благодійного фонду "Відродження України" Господарський суд області задовольнив ще в червні. Цим рішенням суд скасував розпорядження Вишгородської РДА про передачу земель і визнав державні акти на землю недійсними.

"Межигір'я" - справжній символ епохи президентства Віктора Януковича. Величезна територія, забудована розкішними будинками, з цілою окремою інфраструктурою, колись знаходилася у власності державі. Тут знаходилася державна дача, яку Віктор Янукович почав "освоювати" на початку 2000-х років. Згодом територія, поділена між самим Януковичем, "Танталітом" і "Відродженням України", опинилися у приватній власності. Для приватизації землі і забудови в рекреаційній зоні було застосовано цілу схему. Більше про це читайте на http://yanukovychleaks.org/.

 

Теги: Київ