Метро ходитиме на півгодини довше через футбол

Маша Землянська
8 вересня 2014р. 11:14

У ніч із 8-го на 9-е вересня роботу підземки буде продовжено на 30 хвилин, у зв’язку з футбольний матчем між збірними командами України та Словаччини на «Олімпійському».

"З 20:45 до 21:45 8-го вересня станція «Олімпійська» буде зачинена для пасажирів на вхід та вихід. На час закриття поїзди курсуватимуть повз станцію «Олімпійська» без зупинки. У цей день з 20:00 на Куренівсько-Червоноармійській та з 22:30 на Святошинсько-Броварській і Сирецько-Печерській лініях буде передбачено додаткові резервні склади, які видаватимуться в разі збільшення пасажиропотоку.
Слід зауважити, що у разі перевищення пасажиропотоку перевізної спроможності після закінчення футбольного матчу, імовірне введення обмежень на вхід пасажирів до станцій «Олімпійська», «Площа Льва Толстого» та «Палац спорту»", - йдеться в повідомленні прес-служби метрополітену.

Там наголошують: що вищезазначені заходи спрямовані на організацію безпечного перевезення пасажирів та високої культури їхнього обслуговування, тому просять поставитися із розумінням до введених обмежень.

Теги: Київ , метро , дорога