У КМДА чекають думок про вул Героїв Небесної Сотні

Маша Землянська
8 вересня 2014р. 12:23

За інформацією Департаменту суспільних комунікацій, станом на 8-е вересня думку щодо перейменування вулиці Інститутської на Героїв Небесної Сотні на офіційному веб-порталі КМДА залишили близько 1500 киян. Їхні голоси розподілилися таким чином: 67% – «За», 33% – «Проти». Проте в мерії закликають киян активніше долучатися до обговорення.

«Надзвичайно важливо, що до нас вже надійшло більше 270 пропозицій, зауважень та редакцій проекту перейменування вулиці Інститутської. Це свідчить про небайдужість та бажання громади долучатися до вирішення актуальних тем  столиці», – зазначає директор Департаменту суспільних комунікацій Марина Хонда. На її переконання, остаточне рішення про перейменування має враховувати думку якомога більшої кількості громадян. Натомість на сьогодні спостерігається тенденція до зниження активності мешканців столиці в обговоренні цього питання.

Долучитися до обговорення має змогу кожен киянин. Зокрема, Контактний центр забезпечуватиме функціонування «гарячої» телефонної лінії: (044) 15-51 (зі стаціонарного), (044) 205-73-37 (з мобільного). Крім того, усі охочі мають можливість залишити звернення за допомогою веб-сайту www.1551.gov.ua, через мобільний додаток «КМДА 1551» для iPhone, Android, WinPhone та Windows 8, електронну пошту info@1551.gov.ua, де можуть викласти власне бачення перейменування вулиці Інститутської на вулицю Героїв Небесної Сотні.