Кличко взяв в мерію зятя Кінаха

Максим Опанасенко
8 вересня 2014р. 12:35

Новим директором Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА став Максим Кузьменко. Інформацію про призначення і відповідне розпорядження очільника мерії Віталія Кличка поширила прес-служба КМДА.

Ось реліз:

Хто такий Максим Кузьменко?

За довідкою мерії - засновник компанії "Омакс Інтернешнл" і очільник Наглядової ради "однієї з найбільших фабрик Житомирщини".

"Омакс Інтернешнл" має бути відома українським жінкам. Якраз ця фірма володіє брендом "Інтуїція", під яким випускають панчохи:


 

"Одна з найбільших фабрик Житомирщини", за даними порталу SMIDA - це ПАТ "Україна". Воно володіє брендом "Легка хода", який, на відміну від "Інтуїції", має бути краще відомим для чоловіків - під ним випускають шкарпетки. Максим Кузьменко був головою наглядової ради на "Україні" до кінця 2013-го. 

25 грудня 2013 року повноваження Кузьменка на "Україні" були припинені - за рішення позачергових загальних зборів акціонерів:

Окрім цього - Максим Кузьменко - зять регіонала, а нині голови депутатської групи "Економічний розвиток" у парламенті, Анатолія Кінаха. Восени 2006-го про весілля Кузьменка з донькою Кінаха Зоєю писав ледь не кожен таблоїд:

Репортаж з самого весілля:


Замітка про народження дитини:

Інформація про пару з'являлася і опісля весілля (скрін зі сторінки видання "Коммерсант"):

 

"Свідомо" надалі слідкуватиме за новими призначеннями в Києві. Також ми вчергове наголошуємо - нашою метою не є дискредитація політиків і ми не маємо сумнівів в професійних якостях кожного з новопризначених чиновників міста, про яких пишемо. Натомість наше завдання - подача перевірених фактів.

Теги: Київ