МОЗ збирає список постраждалих на Майдані

Маша Землянська
8 вересня 2014р. 16:49

Через набуття чинності закону про формування переліку осіб, які отримали тяжкі тілесні ушкодження під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21-го листопада 2013 року по 21-е лютого 2014 року, Міністрертсво охорои здоров'я збирає списки постраждалих.

"Відповідно до наказу структурні підрозділи з питань охорони здоров’я обласних та деяких міських державних адміністрацій щомісяця до 15 та 30 числа мають надати до Головного бюро судово-медичної експертизи МОЗ інформацію про таких осіб разом із копіями результатів судово-медичної експертизи. На основі зазначених даних Головне бюро судово-медичної експертизи формуватиме перелік осіб, які отримали тяжкі тілесні ушкодження під час участі у масових акціях громадського протесту та до 5 і 20 числа кожного місяця подаватиме цей список та результати експертизи до МОЗ України. Зі свого боку МОЗ України повинен погодити перелік постраждалих з Міністерством соціальної політики України, Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством оборони України і подати його до Мінсоцполітики України для призначення виплати одноразової грошової допомоги", - йдеться в повідомленні прес-служби МОЗу.

Наразі МОЗ вже передало на погодження пакет необхідних документів для призначення грошової допомоги 47-ми учасникам протестних акцій.

Теги: Київ , МОЗ , гроші