Кияни допомагають КМДА ховати загиблих в АТО

Маша Землянська
9 вересня 2014р. 10:28

Незважаючи на відсутність законних підстав, київська влада знайшла можливості, щоб забезпечити безоплатне поховання бійців, які загинули в зоні АТО. Про це повідомив директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Новицький. Правда для цього довелось звертатись по допомогу до киян, бізнесментів та приватних організацій.

«За дорученням міського голови Віталія Кличка ми звернулися до киян, бізнесменів, приватних організацій із надання ритуальних послуг за допомогою в організації та проведенні поховань загиблих киян. Завдяки цьому в Києві на сьогодні безкоштовно поховано 15 бійців, які загинули під час антитерористичної операції на Сході України», – зазначив Новицький.

За словами Дмитра Новицького, головна причина, через яку міська влада не може на законних підставах забезпечити безоплатне поховання або відшкодування коштів на поховання, – це неврегульованість статусу учасника АТО. Водночас директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури запевнив, що київська влада в жодному разі не залишить у біді родини загиблих киян.

Теги: Київ , гроші , КМДА , смерть