Суд повернув киянам приміщення ціною більше 5 млн

Маша Землянська
9 вересня 2014р. 10:41

Господарський суд Києва задовольнив позов прокуратури та повернув киянам майже 500 квадратних метрів приміщень, які були незаконно відчужені на користь комерційних структур. Вартість приміщення – понад 5,1 мільйони гривень.

«Як встановлено прокурорською перевіркою, у січні поточного року рішенням Деснянського райсуду за приватною фірмою було визнано право власності на комунальні приміщення на вулиці Кудрявській. У подальшому спірне майно неодноразово перепродавалося іншим комерційним структурам та остаточно було зареєстровано за одним із столичних товариств. Водночас з’ясовано, що відчуження майна територіальної громади відбулося з грубим порушенням законодавства, а саме без проведення приватизаційної процедури та відповідного аукціону. Лише на підставі вказаного судового рішення», - йдеться в повідомленні прокуратури.

Відтак, прокуратура Києва спочатку оскаржила незаконне рішення Деснянського райсуду, після чого звернулася до Господарського суду з позовом про витребування нерухомості з незаконного володіння.

Теги: Київ , гроші , суд , земля