ДУС просить Кличка заплатити за Кравчука і Кучму

Максим Опанасенко
9 вересня 2014р. 13:24

Державне управління справами звернулося листом до голови КМДА Віталія Кличка з проханням заплатити борг перед їхнім держпідприємством "Укржитлосервіс". Відповідний лист опублікований на сайті мерії.

"Житловий фонд, який обслуговує ДП "Укржитлосервіс", на сьогодні налічує 34 житлові будинки в чотирьох районах м. Києва... Станом на 01 липня 2014 року в цих квартирах зареєстровано 6 828 осіб, серед яких: Герої СРСР і України, перший та другий президенти України (Леонід Кравчук та Леонід Кучма - ред.), народні депутати України різних скликань, вищі посадові особи держави, учасники та інваліди Великої Вітчизняної війни, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, особи, які мають особливі заслуги перед державою... Відповідно до актів звірки заборгованість місцевого бюджету м.Києва, яка виникла внаслідок невідшкодування різниці між встановленими тарифами на послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій та економічно обгрунтованими витратами на їх виробництво... становить 25 470 641, 98 гривень" - йдеться в листі ДУС.

Через борг Києва ДУС вже нібито заборгувало "Київенерго" 29 083 056,17 гривень. Відтак, тут просять погасити борг в розмірі 30 564 770 гривень, аби в вищеназваних квартирах і далі було опалення і гаряча вода.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко заявив, а опісля підписав ряд указів про скасування пільг для колишніх високопосадовців. Зокрема, це стосується державних дач, виділених чиновникам у Пущі-Водиці і Кончі-Заспі, а також пільгових оплат комунальних послуг та питань обслуговування і охорони.

Теги: Київ