Скрипка хоче від Кличка 1 млн за минулорічні фести

Максим Опанасенко
10 вересня 2014р. 12:40

Голова громадської організації "Країна мрій", лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка просить КМДА погасити мільйонний борг за проведення заходів у 2013 році. Про це йдеться в листі Скрипки до голови КМДА Віталія Кличка.

"В 2013 році між Департаментом культури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) та ГО "Країна мрій" було укладено угоди щодо організації та проведення концертної програми "Андріївський узвіз та Монмартр - культурні побратими (травень 2013 року), Міжнародного фестивалю "Rock 'N' SICH" (червень 2013 року)... Зафіксований в угодах з Департаментом культури загальний кошторис витрат на організацію та проведення Заходів становив 1 498 700 гривень" - йдеться в листі

"Країні мрій" пообіцяли віддати ці гроші після проведення фестів, тому для їх організації громадська організація заклала власні кошти і банківські запозичення. Проте, після проведення їм повернули лише 500 000 гривень. 

"Слід зауважити, що обидва заходи мали на меті виключно популяризацію українського мистецтва і не включали комерційну складову (вхід був безкоштовним)" - пише Скрипка. І просить у Кличка вирішити питання щодо повернення 998 700 гривень - для повернення коштів кредиторам.

Нагадаємо, раніше Віталій Кличко призначив Олега Скрипку своїм радником.

Теги: Київ